Over 10 years we helping companies reach their financial and branding goals. Onum is a values-driven SEO agency dedicated.

LATEST NEWS
CONTACTS
hoşgeldiniz

Bizi tanımak istemenize
Çok sevindik

Kunduz XML Teknolojileri olarak gelişen dünyanın en faydalı şirketlerinden biriyiz.

Bunu biz söylemiyoruz, 2020 Uluslararası yaratıcı iş fikirleri ödülünü alarak ABD Teknoloji Bakanlığı söylüyor.

Kunduz’u herkes bilir çok çalışkan, barajlar kuran tam bir mühendistir. Hatta çoğu insan yapımı barajlardan bile çok daha iyidir.

Bizde öyle gelişen dünyanın yaratıcı iş fikirlerini benimseyip sizlerin internet dünyasına açılmanızı sağlıyoruz. Gelişmiş XML veri bankamızda kitap, oyuncak, kırtasiye, iç giyim gibi internette çok fazla satış hacmi olan ürünlerin toptancılarını, üreticilerini ve satıcılarını bir arada buluşturup tüm ürün datasını kendimiz hazırlayıp satışlarınızı zahmetsizce tam bir teknoloji ortamında yapmanıza olanak sağlıyoruz.

Şöyle bir düşünün, 300 binden fazla bir kitap sitesi açmak istediğinizde kaç yıl ürün girmeniz gerek? Çok yıl 🙂 işte çok uygun fiyatlarla hem stok tutma derdi olmadan hemde dağıtıcı,yayınevi yada üretici gibi firmaların canlı stoklarını xml verimizde görerek siparişlerinizi ilgili toptancınıza verebilir ve zahmetsizce yüzbinlerce ürünü kendi sitenizde yada hepsiburada,n11,gittigidiyor,trendyol,çiçek sepeti, pttavm, ipsizcambaz,lazımbana gibi bütün sanal pazar mağazalarınızla entegre edebilir rakiplerinizin yüz adım önüne geçebilirsiniz. Üstelik tüm sosyal medya satış alanlarına xml verilerimizi entegresini yapabilirsiniz. Daha neyapalım:)

01
XML Verimizi Yükleyin

Hızlıca milyonlarca ürünü kendi satış ağınıza ekleyin

02
Anında Satışa Başlayın

Zahmetsizce hızlaca satışa başlayın

03
E-Ticareti Görün

İnternetin gücünü görün ve gerçek satış keyfi yaşayın

ÜRÜN ÇEŞİDİ

MARKA
+
GÜNLÜK SATIŞ ADETİ
+
KULLANICI
+
NELER VAR?

Peki Neler Yapıyoruz?

Kunduz XML Teknolojileri ile, aslında üreticiyi, toptancıyı ve satıcıyı bir araya getiriyoruz. Güçlü XML ve E-Ticaret alt yapımızla sorunsuz bir şekilde seçtiğiniz tüm xml içeriklerini sitelerinizde ve tüm pazar yerlerinde anında satışa açabilir, en uygun fiyatları bulmak için direk ürünlerin üreticisi yada toptancısı ile ticari köprünüzü kuruyoruz. Bu şekilde en uygun fiyatlara XML bayiliklerimizi kullanabilir piyasada en iyi koşullarda rekabet edebilirsiniz. Aranızda kimse olmayacak.

Eğer, sizde ürünlerinizin Kunduz XML lerinde yerini almasını isterseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şimdi size satışlarını yapmak istediğiniz sektöre ait XML bayiliğini aşağıda bulabilirsiniz.