Kategoriler

150 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz ;)

Ödeme Seçenekleri

Kunduz.com.tr' nin ödeme kolaylıklarıyla alışverişlerinizi avantajlı fiyatlarla, hızlı ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.


Kredi kartı
Kunduz.com.tr'den verdiğiniz siparişlerde kredi kartı kullanarak peşin veya taksitli alışveriş yapabilirsiniz. Ayrıca 2 farklı kart ile yarı yarıya ödeme geçebilirsiniz. Taksitlerde tüm bankaların kredi kartları geçerlidir.

Kredi kartı puanıyla ödeme;
Sitemizden yapacağınız alışverişlerde Axess Chip ve Bonus paralarınızı limit sınırlaması olmaksızın kullanabilirsiniz.
Kredi kartlarına ait birikmiş puanlarınızı kullanmak için, ödeme şeklini Kredi Kartı seçerek Ödemeye Geçin butonuna tıkladıktan sonra açılan sayfada Diğer Ödeme Yöntemleri Butonuna tıklamanız ve sonrasında puanla öde seçeneğini seçmeniz yeterlidir. Tüm bankaların puan ile ödemesi geçerlidir.

Banka kartı
Kunduz.com.tr verdiğiniz siparişlerin ödemesini banka kartı ile yapabilirsiniz.
Tüm bankalara ait debit kartlar geçerlidir.

Kapıda Ödeme
Bu hizmetimiz şu an için sadece İstanbul ilimizden alışveriş yapan müşterilerimiz için geçerlidir. Teslimat adresinizin istanbul olmasıyla bu seçenek otomatik olarak çıkacaktır. Kapıda isterseniz nakit yada kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Havale / EFT
Kunduz.com.tr verdiğiniz siparişlerin ödemesini havale veya EFT ile yapabilirsiniz.
Bunun için siparişinizi oluştururken havale veya EFT ile ödeme adımında istediğiniz bankayı seçip siparişinizi tamamlayın.
Siparişinizi tamamladıktan sonra müşterisi olduğunuz bankanın internet şubesinden, mobil şubesinden, banka şubesinden veya ATM’sinden para transferi işlemini gerçekleştirin.
Anlaşmalı bankaların hesap numaraları:
BANKALAR HESAP NUMARALARI
QNB Finansbank
Enpara Kurumsal Şube

Alıcı Adı: Murat Sağanak
IBAN Numarası: TR38 0011 1000 0000 0096 9133 97

Hediye Çeki
Kunduz.com.tr üzerinden size hediye edilen tüm hediye çeklerinizin koduyla sitemiz üzerinden son ödeme sayfasında dilerseniz hediye çekinizle'de ödeme yapabilirsiniz.

menu