Menü
Sepetim

Şikayetim Var!

Merhabalar,

Biliyoruz, şikayet edecek kadar bir duruma gelmeniz gerçekten çok can sıkıcı bir durumdur. Ancak biz Kunduz ekibi olarak sizlere herşey' den daha çok önem verip tüm şikayetlerinizi, sorunlarını ve diğer isteklerinizi çözmek için buradayız. 

2019 İletişim Ödüllü Müşteri Hizmetleri ekibi olarak size yardımcı olabileceğimiz bir konu varsa lütfen buraya tıklayıp müşteri hizmetleri sayfamızdan bizimle temans kurabilirsiniz. Ayrıca bizi aradığınızda karşınıza otomatik bir sesli yanıt sistemi yerine direk telefonları açan bir ekip göreceğinizi' de bilmenizi isteriz :)


Eğer şikayet konunuz direk yetkili birimi ilgilendirdiğini düşünüyorsanız aşağıdaki iletişimlerden birini kullanıp kunduz yetkilisine ulaşabilirsiniz. (Biliyoruz ki müşteri hizmetlerinde bazı durumlarda yetkili ile görüşmek istediğinizde aktarmazlar ama biz aileyiz bu yüzden lütfen bizimle temas kurunuz)


Tüm şikayet, sorun yada diğer konularınız için müşteri hizmetlerinin dışında görüşmek isterseniz lütfen: murat@kunduz.com.tr mail adresi üzerinden bağımsız denetleyiciye ulaşabilirsiniz.