Kategoriler

150 TL Üzeri Alışverişlerde Kargo Ücretsiz ;)

Yumuşak kakao ve hafif kavrulmuş fındık lezzetleri. Hafif kavrulmuş


Starbucks Veranda Blend (250 gr.)


Yumuşak kakao ve hafif kavrulmuş fındık lezzetleri. Hafif kavrulmuş69,00TL

Taksit
Teslimat
Sorunuz Varmı?

 Acele Edin Bu Ürün Hızla Tükeniyor!

0/50 yorum
Yorum Yap

Benzer Ürünler

Starbucks Espresso Roast (250 gr.)

69,00TL

Karamelsi ve yoğun bir lezzete sahiptir. Yoğun kavrulmuş..

Starbucks Blonde Espresso Roast (250 gr.)

69,00TL

Hafif tatlı lezzet ve turunçgil aromalarına sahiptir. Hafif kavrulmuşSiparişiniz size en yakın Starb..

Starbucks Kenya (250 gr.)

79,00TL

Turunçgil aroması ve ekşi lezzetlere sahiptir. Orta kavrulmuş..

Starbucks Caffé Verona™ (250 gr.)

69,00TL

Yoğun kakao ve çikolata lezzetlerine sahiptir. Yoğun kavrulmuş..

Starbucks Decaf Espresso Roast (250 gr.)

69,00TL

Karamelsi ve yoğun bir lezzete sahiptir. Yoğun kavrulmuş..

Sıkça Sorulanlar

Evet ücretsiz kargo seçeneğimiz mevcut ancak 150 TL üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir. Bu rakamın altında kalan tüm siparişlerinizde kargo ücreti kargo şirketine göre değişkenlik göstermektedir.

İşte bu çok kolay, sizi öyle saatlerce telefonda bekleten yada gönderdiğiniz sorularınıza günlerce yanıt vermeyen bir şirket değiliz. Kunduz, olarak telefon ile bizimle iletişime geçmek istediğinizde karşınıza direk bir müşteri temsilcisi çıkacaktır. Eposta yada iletişim formuyla bizimle temans kurmak istediğiniz ortalama 15 dakika içerisinde yanıt alabilirsiniz ;) Müşteri Hizmetleri Sayfamıza BURAYA TIKLAYIP ulaşabilirsiniz.

Bütün türkiye genelinde vereceğiniz siparişleriniz kargo yoğunluklarına göre 2-5 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. 150 TL üzeri tüm siparişlerinizde kargo ayrıca ücretsizdir. 

Kunduz' un kendi içerisinde bulunan online sipariş takip sistemimiz sayesinde anlık olarak siparişiniz kargolandığı an itibariyle adım adım siparişinizi canlı izleyebilirsiniz. Bunun için kargom nerede sayfamızı ziyaret etmelisiniz.

Kunduz üzerinden online kredi kartı, banka kartı, mobil ödeme, havale - eft ile ödeme yapabilirsiniz. Bazı durumlarda bölgeye göre kapıda ödeme seçeneği ile ödemeler açılmaktadır. Bu seçenek sipariş sayfanızda ödeme alanına geldiğiniz zaman bölgeniz buna uygunsa açılacaktır.

Tüm üyelikler ücretsizdir ve sadece 20 saniyede üye olabilirsiniz. Siparişlerinizi takip edebilmek ve %90' lara varan indirimleri kazanabilmek için üye olarak sipariş vermenizi tavsiye ederiz.

menu