Menü
Sepetim

Kurumsal Satış


Kunduz Kültür, Sanat ve Eğlence olarak 1.5 Milyon'dan fazla geniş Kitap, Kırtasiye ve Oyuncak ürün yelpazesi ile artık siz değerli kırtasiye, kitabevi, oyuncak mağazaları, kurumsal ofisler gibi işletme sahiplerine özel hizmet vermektedir. Perakende olarak satışlarını yaptığımız tüm ürünlerimizde size özel yayınevi yada marka bazlı indirimlere sitemize kurumsal üyelik oluşturarak ulaşabilirsiniz.


Üstelik tüm siparişlerinizi kapıda ödeme imkanı ile satın alabilir, yada sitemiz üzerinden 12 aya kadar taksit'ten yararlanabilirsiniz.

Alışılagelmiş Toptancı mantığının dışında hizmet vererek sizlere tüm ürünleri en düşük iskonto garantisi ile ulaştırmaktayız.

Sitemizde gördüğünüz tüm fiyatlar perakende satış fiyatlarımızdır. Size özel toptan fiyatlarınız için üyelik oluşturupi onay verildiğinde görebilirsiniz.


İlk olarak BURAYA TIKLAYIP üyeliğinizi KURUMSAL müşteri olarak oluşturun, üyelik oluşturduktan sonra sizden istenilen bilgilerinizi tam girdiyseniz üyelik onayınız verilecektir. eksik bilgi girişlerinde üyelikler onaylanmaz. Onayınızın ardından en iyi bildiğiniz toptan'cınızdan daha uygun fiyatlara istediğiniz kitap, kırtasiye yada oyuncak ürünlerini direk satın alabileceğiniz fiyatlarınıza ulaşabilir, yine sitemiz üzerinden üyelik bilgilerinizi girerek avantajlı indirimlerle alışverişlerinizi yapabilirsiniz.


Kurumsal Toptan Satış Sadece Vergi Levhası Olan Şirketlere Yapılmaktadır. Bireysel olarak toptan satın alım yapılmamaktadır.


Toptan satış için iletişim:

murat@kunduz.com.tr mail adresinden yada iletişime geçebilirsiniz.


Kunduz bir GetirCO E-Ticaret Mağazacılık Markasıdır.