Menü
Sepetim

Ücretsiz XML Bayiliği

Kunduz.com.tr ile Ücretsiz XML Bayiliğinizi Alın 1.5 Milyondan fazla Kitap, Kırtasiye, Oyuncak ve Özel Ürünlerimizin satışlarını kendi siteleriniz yada sanal pazar mağazalarınızda (Trendyol, HepsiBurada, ÇiçekSepeti, Morhipo, Amazon, GittiGidiyor, EpttAvm, İpsizCambaz ve diğerleri) satışlarına hemen başlayın kazanın.

Türkiye'de en çok satan ürün gamı olan kitap, oyuncak ve  kırtasiye ürünlerinde stok tutmadan şirketiniz olsun yada olmasın farketmeden satış yapabilirsiniz.

Bunun için yapmanız gereken aşağıdaki iletişim kanallarından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Dilediğiniz kategoriden XML isteyebilirsiniz.

Siz satın, biz gönderelim!

Kunduz.com.tr' deki tüm ürünlerimizi dilerseniz müşterilerinize direk biz sevk edebiliriz. Avantajlı kargo anlaşmalarımızda tüm türkiye'ye 9TL 'den başlayan kargo fiyatlarımızla sattıklarınızı direk müşterinize sizin adınızla, yada kargo anlaşmanız yoksa kunduz anlaşması ve faturasıyla gönderimlerini yapabiliriz.


XML Başvurusu için:

* Öncelikle sitemize BURADAN üyelik oluşturun, üyeliğinizde KURUMSAL müşteriyi seçin ve üyeliğinizi tamamlayın,

* Üyelik oluşturduktan sonra bize murat@kunduz.com.tr mail adresimize aşağıdaki bilgilerinizi iletin

1-Üyelik Adı Soyadı,

2-Üyelik Mail Adresi,

3-Satış Yaptığınız Kendi İnternet Siteniz (Varsa)

4-Satış Yaptığınız Sanal Pazar Mağaza Adresleriniz (Varsa)

5-Eğer Şirketiniz Varsa (Vergi Levhanızı)

6-İletişim İçin Telefon Numaranız,


İşte bu kadar kolay, sizi başvurunuzdan sonra 2 iş günü içerisinde arayıp ilgili üyeliğinizin onayı verilecektir. Üyelik onayınızdan sonra sitemize kullanıcı adınız ve şifrenizle giriş yaptıktan sonra size özel avantajlı indirim oranlarınızı görebilir ve sonrasında satışa xml linkiniz verilip hemen başlayabilirsiniz.

Siparişlerinizi yine sitemiz üzerinden kolayca verebilirsiniz.


Evinizden çıkmadan siz sadece satışınıza odaklanabilirsiniz.

Lütfen dikkat kunduz.com.tr' deki ürünler her saat başı güncellenmektedir, sanal pazar dışında kendi sitenizde 1.5 milyon adet farklı ürünümüzün satışını yapmak isterseniz kullandığınız sunucunuzun özelliklerinin yüksek olması gerekmektedir. Yüklü bir XML Datasıdır.

Kunduz Kültür, Sanat ve Eğlence Dünyası

İletişim için murat@kunduz.com.tr